Raf Sistemleri Fiyatları

Kategori:Mağaza Raf Sistemleri
Yorumlar
Yorum Ekle

Raf sistemleri fiyatları rafların kullanıldığı alana, demonte olup olmadığına, yapılırken kullanılan malzemeye, sizin mağazanız özel imal edilip edilmediğine göre farklılıklar gösterir. 200 TL’ye şapkalı duvara yaslanan tekli market rafı bulabilirsiniz ya da 3000 TL’ye komple konfeksiyon rafları bulabilirsiniz. Yani raf sistemleri fiyatları tamamen sizin ne kadarlık bir alanda rafa ihtiyacınız olduğuna bağlıdır. Ayrıca, örneğin masif ahşap raflar, kaplama raflardan daha pahalıyken boyanmamış çelik raflar boyanmış olanlardan daha ucuzdur.

Eğer raf sistemlerini mağaza içinde ürün teşhir amaçlı kullanacaksanız görünüm ön plana çıktığı için (özellikle konfeksiyon sistemlerinde) bu noktada tasarımın ve kullanılan malzemenin kalitesi artacağı için raf sistemleri daha pahalı olacaktır. Ancak sadece depolama ya da arşiv amaçlı bir raf sistemi arıyorsanız bunların fonksiyonu görünümünden daha önemli olacağı için tasarıma bütçe ayırmanız gerekmez.

Bu sayfada market, konfeksiyon, çelik, plastik gibi çeşitli malzemelerden üretilmiş, farklı büyüklüklerde ikinci el raf sistemleri fiyatları hakkında bilgileri bir araya toplamaya çalıştık. Ancak malzeme ve işçilik fiyatlarında yaşanacak değişiklere göre bu ürünlerinde fiyatlarının artabileceğini unutmayın. Ayrıca yazının devamında çeşitli illerde, farklı sektörlerde kullanılmak üzere raf sistemi imalatı yapan ve güncel fiyat bilgilerini alabileceğiniz firmaların telefon numaralarını bulabilirsiniz.

İkinci El Raf Sistemleri Fiyatlarına Örnekler

Aşağıdaki ikinci el raf sistemleri internet üzerinde 2. el satış hizmeti veren sitelerden ve mağaza raf sistemi üretimi yapan ve ikinci el satışı bulunan firmalardan derlenmiştir. Bu ürünler sitemizde satılmamaktadır ve sıfır fiyatları %50 – %100 – %200 artabilir. Bu tip rafları ikinci el satış yapan sitelerde bulmanız mümkün.

Zücaciye mağazalarında ya da marketlerde kullanılabilen, kurulumu kolay bu duvar reyonu ünitesi ikinci el piyasasında 160-200 TL arasında bulunabilir.

Konfeksiyon mağazası için üretilen ahşap ve metalin kullanıldığı raflarla askı sistemi ikinci el raf piyasasında 1700 TL’ye satılıyor.

Bir cep telefonu mağazası için üretilmiş banko, bekleme koltuğu, telefon dolabı ve tezgahı ile asma dolabından oluşan raf sisteminin fiyatı ikinci el piyasasında 5000 TL.

Mini rack sistem raf ve cam banko’dan oluşan bu ünite 2. el olarak 850 TL’ye satılıyor.

Özel olarak tasarlanmış olan bu manav rafları ve manav reyonu ikinci el olarak 4000.TL’ye satılıyor.

Suntalam’dan üretilmiş kuruyemiş reyonları ikinci el olarak 2000 TL’ye satılmakta.

Komple bir konfeksiyon raf sistemi olan ürün ahşap, metal ve camdan üretilmiş ve ikinci el fiyatı 2.500 TL.

Züccaciye ve çeyiz mağazası için özel olarak tasarlanan raf sistemlerinin ikinci el fiyatı 4000 TL.

Komple oyuncak ve kırtasiye mağazası için üretilen sistem bankolarla birlikte 2. el olarak 18000 TL’ye satılıyor.

Cam kapaklı bu raf sistemi 2. el piyasada 1950 TL’ye satılıyor.

Raf Sistemleri Fiyatları Alabileceğiniz Firmalar

Aysan Raf: Endüstriyel kullanıma yönelik rafların yanı sıra mağazalar için dekoratif raf sistemlerinin de üretimini yapan Aysan Raf’da manav, züccaciye, oyuncak, kozmetik, kırtasiye ve diğer sektörler için özel olarak tasarlanmış raf modellerini bulabilirsiniz. Merkezi Denizli’de bulunan firmanın İstanbul, Ankara, İzmir ve yurtdışında bölge temsilcilikleri bulunuyor. Denizli showroom telefon numarası ise (258) 263 17 66.

Demo Raf: Konfeksiyon, bijuteri, hediyelik eşya ve market rafları üretimi yapan Demoraf ayrıca bu işletmeler için gerekli aksesuarların satışını da gerçekleştiriyor. 2002 yılında kurulan Demo Raf’ın üretim tesisleri Denizli’de ve firmanın telefon numarası 258 265 66 36. Üretim tesisleri Eskişehir’de bulunan Birmakmetal’e (0222) 340 02 56 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Birmakmetal: Dekoratif ahşap panellerle raf sistemleri ile depo, arşiv, demir, raf sistemleri üreten firma aksesuar satışı da yapıyor. Ayrıca firmada raflar için gerekli bağlantı elemanlarını bulabilirsiniz. Üretim tesisleri Eskişehir’de bulunan firmaya (0222) 340 02 56 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Nuh Yaşar: Metal ve ahşap raf modelleri alanında oldukça geniş ürün seçeneği sunan firma komple mağaza dekorasyon hizmetleri de veriyor. Sektöründe kalite belgeleriyle imalat gerçekleştiren Nuh Yaşar’ın fabrikası Kayseri’de ancak İstanbul ve Ankara’da satış ofisleri mevcut. Firmanın merkez telefon numarası ise 352 336 14 43.

Teknik Raf: Firmanın ana faaliyet alanı mini rack, rack, depolama ve market raf sistemleri imalatı. Bunlar dışında metal soyunma dolapları ve mağaza içi aksesuarların satışını da yapan Teknik Raf’ın tasarımları kendine ait. Firmanın İstanbul Karaköy’deki ofisine (0212) 293 29 59 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki yazı:

Sonraki yazı: