Manav Reyonu Modelleri

Kategori:Market Raf Sistemleri
Yorumlar
Yorum Ekle

İster market içinde olsun ister dışarıda, manav reyonları aynı balık reyonlarında olduğu gibi sergilenen ürünün tazeliğini ön palana çıkartacak şekilde düzenlenmeli ve aydınlatılmalı. Market içindeki manav reyonları için soğutmalı, su püskürtmeli, plastik, ahşap, metal onlarca seçenek mevcut. Bu sistemleri hazır olarak soğutucu veya market ekipmanları satışı yapan firmalarda bulabilirsiniz. Ahşap manav reyonları ürünlere daha sıcak bir hava veriyor ve tazeliğini daha çok vurguluyor. Özellikle ahşap reyonlarla birlikte kullanılan sarı ışıklı aydınlatma sistemleri oldukça şık bir görüntü sergiliyor. Dış mekan manav reyonu modelleri ise alışık olduğumuz gibi sandıklı sergileme ünitelerinden, daha dayanıklı plastik modellere kadar farklı seçenekler sunmakta. Bu üniteleri raf sistemi olarak tek tek ya da komple bir manav reyonu olarak satın alabilirsiniz.

Aşağıda dış kaynaklardan derlediğimiz bazı manav reyonu modellerine yer vermeye çalıştık. Örnekleri olabildiğince farklı materyallerle hazırlanmış, market içi ve dışı modellerden seçtik. Bu sayfada yer alan tüm manav reyonu modellerini Türkiye bu alanda faaliyet gösteren firmalarda bulmanız mümkün. Alanın büyüklüğüne göre ihtiyaçlarınıza yönelik olarak özel tasarımlarda yaptırabilirsiniz.

Manav ReyonlarıYorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>