Mağaza Vitrin Modelleri

Kategori:Vitrin Dekorasyon
Yorumlar
Yorum Ekle

Her mağaza için yapılabilecek vitrin modelleri doğal olarak birbirinden farklı oluyor. Vitrin için kullanılan alanın büyüklüğü, vitrin aydınlatması ve tabii satılan ürünlerin farklı olması pek çok farklı mağaza vitrin modelinin ortaya çıkmasındaki en büyük nedenler. Vitrinde tasarımı (özellikle profesyonel bir firma ile çalışıyorsanız) öne çıkarmak istediğiniz ürünlerin sergilenmesinin yanı sıra müşterilerin ilk anda sizin mağazanızı diğer mağazalar arasından fark etmesi açısından önemli. Bu sayfada yurtdışında bulunan farklı kategorilerde tekstil ürünleri satışı yapan mağazalardan bizim hoşumuza giden bazı vitrin modellerini size tasarımlar ve modeller açısından fikir vermesi için bir araya topladık.

 

Ayakkabı mağazası vitrini

Balonların kullanıldığı bir vitrin dekorasyonu

Ev aksesuarları satışının yapıldığı bir mağazanın vitrini

Örneğin tekstil ürünleri satışı yapan bir mağaza ile sadece ayakkabı satışı yapan bir mağazasının vitrin dekorasyonlarının aynı olması beklenemez. Ancak bu vitrinlerde kullanılan ortak noktalar arasında mankenler, dekoratif bir aydınlatma, vitrin aksesuarları sayılabilir.

Ayakkabı mağazası vitrini

Tabii tüm bunların vitrin dekorasyon öğelerinin nasıl kullanılacağının belirlenmesi ise vitrin tasarımı fikrine bağlı. Bu sayfada yer verdiğimiz mağaza vitrin modelleri genellikle dünyaca tanınmış markaların, özel tasarımcılarla bir araya gelerek oluşturdukları vitrinler. Sizin vitrininiz bu kadar büyük ve pahalı tasarımlar için uygun olmasa da fikir almak için kullanabilirsiniz.

Çanta mağazası vitrini

Kadın giyim mağazası vitrini

Guess vitrin modeli

Kot mağazası vitrini

İndirim vitrini

Mobilya mağazası vitrini

Mankenlerle yapılan bir tasarım

Zara vitrin dekorasyonu

Swarovski vitrin modeli

Marc Jacobs vitrin tasarımı

Louis Vitton vitriniYorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>