Mağaza Stand İmalatı Yapan Firmalar

Kategori:Stand Sistemleri
Yorumlar
Yorum Ekle

Mağaza içi ya da vitrin dekorasyon için kullanılan stand sistemlerinin imalatı alanında faaliyet gösteren çeşitli illerdeki firmaların iletişim bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.

Peron Moduler Store
Mağaza uygulamaları alanında giyinme odası sistemleri, mağaza standları, mağaza teşhir sistemler ve diğer aksesuarların tasarımı ve imalatı alanında hizmet veren Peron Moduler Store mağazalar dışında ofis, villa ve fuar alanları için özgün çözümler sunmaktadır. Mağaza standlarımız arasında ışıklı demonte raflar, kabin içi askılıklar, çanta standları, yarım standlar, zigon modelleri ve askı toplayıcı gibi ürünler yer almaktadır.
Adres: İkitelli OSB Marmara Sanayi Sitesi G Blok No:121 34303 İkitelli / İSTANBUL
Telefon: 0212 494 43 43

Almosan Alüminyum
Mağaza standları, farklı modellerde banko sistemleri, alüminyum ve çelik mağaza rafları ile anahtar teslim mağaza dekorasyon hizmetleri alanında kaliteli çözümler sunan Almosan Alüminyum eczane dolap sistemleri ve reklam üniteleri üretimi de gerçekleştirmektedir. E-ticaret sitesi ile ürünlerimizi Türkiye’nin her yerinden online olarak sipariş verebilirsiniz. Güncel referanslarımızı ve daha önce yaptığımız işleri fotoğrafları ile web sitemizde bulabilirsiniz.
Adres: Baksan San Sit. 6 /1 / ESKİŞEHİR
Telefon: 0222 340 58 77

Beka Stand
Mağaza standları tasarımı ve imalatı sektöründe geniş bir katalog ve özel imalatlar ile faaliyet göstermekteyiz. Beka Stand marketler, ayakkabı mağazaları, konfeksiyon mağazaları için gerekli tüm stand sistemleri ve raf sistemlerini barındırmaktadır. Diğer ürünlerimiz arasında polyester ve plastik mankenler, bankolar, ayna ve soyunma kabinleri gibi gereken tüm sistemler kataloğumuzda bulunmaktadır.
Adres: Akdeniz Cad. G57 Sk. No: 10 Ferhatpaşa Samandıra / İSTANBUL
Telefon: 0216 471 81 81

Afe Stand
Özellikle vitrin standları alanında pek çok ürün alternatifi sunan Afe Stand 1999 yılından bu yana alüminyum doğrama ve stand sistemleri imalatı hizmetleri vermektedir. Mağaza standları ve vitrin dekorasyon ürünlerimiz arasında eko vitrin sistemleri, camlı vitrin ve standart vitrin sistemleri, pvc ve alüminyum vitrin ürünleri yer almaktadır. Alüminyum mağaza raf sistemleri alanında özel siparişler için hizmet vermekteyiz.
Adres: Demirhendek Cad. No:28/1-2 Siteler / ANKARA
Telefon: 0312 348 34 84Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>