Kozmetik Mağaza Dekorasyon Örnekleri

Kategori:Mağaza Raf Sistemleri
Yorumlar
Yorum Ekle

Kozmetik mağazası açmayı düşünüyorsanız dekorasyon için iki seçeneğiniz var. Birincisi mümkün olan her ürünün sergilendiği, yerden tavana raf sistemlerinden oluşan, biraz depo görüntüsü veren dekorasyon uygulamaları, ikincisi ise modern raf sistemleri, aydınlatma elemanlarının kullanıldığı bir iç mimar tarafından dekore edilmiş bir mağaza.

Kozmetik mağaza dekorasyonu için kullanılan raflar, orta standlar ve vitrinler ne kadar önemliyse aydınlatma da o kadar önemli. Özellikle makyaj ürünleri satılan kozmetik mağazalarının aydınlatmasının iyi olması ürünleri deneyen müşterilerin memnun kalması açısından öne çıkıyor. Raf üzerinde gizli spotlar kullanabilir ya da aşağıdaki bazı örneklerde göreceğiniz gibi led aydınlatma kullanarak daha modern bir hava yaratabilirsiniz.

Kozmetik mağazalarında ürün kategorileri fazla olduğu için ürün gruplarını birbirinden ayırmak her zaman kolay olmayabilir. Bunun için orta standları kullanabilirsiniz. Ayrıca eğer ünlü kozmetik markalarının satışını yapacaksanız bu firmalardan marka adının yer aldığı özel raf sistemleri alabilirsiniz.

Aşağıda yurtdışında hizmet veren kozmetik mağazaları dekorasyonları örneklerini size bu alandaki seçenekleriniz için fikir vermesi açısından bir araya topladık.

Organik ürünler satan bir kozmetik mağazası

Led aydınlatmalı kozmetik mağazası

Açık alana kurulmuş kozmetik mağazası

Aydınlatmalı kozmetik duvar rafları

Cam kozmetik bankoları

Makyaj ürün rafları

Market içi kozmetik ürün bölümü

Modern kozmetik mağazası dekoruYorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>