Konfeksiyon Askı Sistemleri

Kategori:Mağaza Dekorasyon
Yorumlar
Yorum Ekle

Konfeksiyon mağazaları için spiral ve çapraz askılıklar, yükseklik ayarlı askı sistemleri, çeşitli sayılarda kolları bulunan akrobat sistemler, sabit ve tekerlekli modüler askı sistemleri piyasada bulunabilir. Konfeksiyon askı sistemleri genel olarak alüminyumdan üretiliyor. Ancak mağaza dekorasyonuna uygun ahşap modellerin tasarım ve üretimini yaptırmanız mümkün.

Eğer mağazanızın dekorasyonu ve ürün teşhiri sık değişiyorsa tekerlekli modüler askılıklar size vakit kazandıracak seçim olabilir. Bu portatif standları konfeksiyon ürünleri, ayakkabı ve çanta gibi farklı ürünlerin sergilenmesi için kullanabilirsiniz. Duvara monte askılıklar ise istenilen yükseklikte imal edilebiliyor.

Aşağıda yurtdışında bulunan çeşitli konfeksiyon mağazalarından ve konfeksiyon askı sistemleri üreten firmaların ürün kataloglarından farklı modelleri bulabilirsiniz.

Duvara Monte Konfeksiyon Askıları

Ayaklı Konfeksiyon Askı Sistemleri

Ayaklı Ferforje Askılık

Metal ve Ahşap Panelli Askılık

Pantolon Askılık Sistemi

Modüler Konfeksiyon Askılığı

Tekerlekli Askılık Sistemleri

Modüler Askı Sistemi

Yere Sabitlenen Metal Askılık

Konfeksiyon Ürün Askılıkları

Kromajlı Metal Konfeksiyon Askı Sistemi

Tekerlekli Orta Askılık4 Yorum / Yorum Ekle

 1. İLHAMİ SANCAR ŞİMŞEK says:

  Bana ulaşırsanız sevinirim.

 2. Orkun Dökmeci says:

  Merhabalar, tekerlekli askı sistemlerinizden evimde kullanmak üzere almak isterim. Fiyat bilgisi paylaşmanızı rica edebilir miyim?

 3. Esra says:

  Size nasıl ulaşabiliriz. Görseldeki fotograflardan beğendiklerimizi nasıl temin edebiliriz.

 4. Mümin Günler says:

  Merhaba,

  Beğendiğim ürünler ile ilgili sizin ile iletişime geçebileceğim bir numara varmı? benim numaram 05436276427 saygılarımla

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki yazı:

Sonraki yazı: