Kırtasiye Raf Sistemleri

Kategori:Mağaza Raf Sistemleri
Yorumlar
Yorum Ekle

Kırtasiye raf sistemleri sadece kırtasiyenin dekorasyonu için değil ürünlerin istiflenmesi, sergilenmesi, kolay alınabilir olması açısından da önemli. Kırtasiye raf sistemleri arasından seçim yaparken dikkat edilmesi gereken en önemli nokta satışı yapılacak kırtasiye ürünlerine uygun raf modellerini bulabilmek. Örneğin kalem çeşitlerinin bulunduğu raflarla dosyaların bulunduğu rafların düzeni, genişliği, yüksekliği birbirinden farklı olacaktır.

Kırtasiye raf sistemleri günümüzde sadece kırtasiye ürünü satışı yapan mağazalarda değil büyük ofislerde de kullanılmakta. Depolama amacıyla yapılan bu sistemler göze hoş görünmekten daha çok mekanı en iyi şekilde kullanarak kırtasiye ürünlerini istifleme amacıyla üretiliyor. Kırtasiye için üretilecek rafların hammaddesi sizin kullanım tercihinize ve bütçenize bağlı olarak plastik, ahşap ya da metal olabilir. Plastik raflar piyasada bulabileceğiniz en hesaplı çözüm. Metal raflar ise uzun süreler, ağır yükleri taşımaya uygun ve darbelere karşı dayanıklı. Ahşap kırtasiye rafları ise mağazanıza dekoratif ve sıcak bir hava verebilir.

Tüm bunlara karar vermeden önce bütçenizi oluşturursanız seçim aşamasında bütçenize uygun modelleri belirleyerek vakit kazanabilirsiniz. Ayrıca yine bütçenize göre piyasada kırtasiyeler için özel olarak üretilmiş hazır raf sistemlerinden satın alabilir ya da mağazanızın dekorasyonuna ve metrekaresine uygun özel tasarımlar yaptırabilirsiniz.

Bu sayfada çeşitli kırtasiye dükkanlarından raf sistemi örneklerini size fikir vermesi açısından bir araya toplama çalıştık. Ayrıca çeşitli illerde kırtasiye rafları ve aksesuarları imalatı alanında hizmet veren bazı firmaları bu sayfada bulabilirsiniz.

Kırtasiye Raf Sistemleri Modelleri

Kırtasiye Raf Sistemleri İmalatı Yapan Firmalar

Pano Raf: Merkezi İstanbul Maltepe’de bulunan firma 95 yılından bu yana mağaza dekorasyonu için kullanılan aksesuarların ve rafların imalatı alanında hizmet veriyor. Firmanın sadece dekoratif raf alanında değil depolama sistemleri alanında da üretimi mevcut. Kırtasiye raf sistemleri olarak hazır modelleri arasında ahşap kitaplıklar, zigzag kitaplık rafları ve komple sistem seçenekleri bulunuyor. Firmaya 0216 441 2 888 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Madosan: İmal ettiği mağaza sistemlerinin ve aksesuarların çoğunu ihraç eden Madosan sektöründe kalite belgeli kuruluşlar arasında yer alıyor. Firmanın ana ürün grupları depolama sistemler, raflar, kasa altlıkları, aksesuarlar. Ayrıca özel tasarım hizmeti de veren Madosan Bursa merkezli ancak ülke genelinde satış yapıyor. Firmanın merkez telefonu ise 224 484 2 444.

Durak Raf: Kitap ve dergi rafları, mağaza içi stand sistemleri, kırtasiye üniteleri ve depolama raf sistemleri imalatı gerçekleştiren Durak Raf 1999 yılından beri sektörde hizmet veriyor. Hazır ve kişiye özel tasarım hizmeti sunan firma İstanbul Bağcılar merkezli ve telefon numarası 0212 629 25 66.

Alpraf: Alpraf aşağı yukarı her perakende mağazası için raf çözümleri sunan bir firma. Marketlerden tekstil mağazalarına kadar ihtiyaç duyulan raf, aksesuar ve ekipmanların üretimini yapıyorlar. Firmanın kırtasiye raf sistemleri arasında bağımsız orta raflar, duvara sabitlenen raf modelleri, kitaplık rafları gibi seçenekler bulunuyor. Fabrikası Konya’da bulunan firmaya 0332 345 28 98′den ulaşabilirsiniz.

Rafkur: Manav, market, mağaza sistemleri için gerekli ürünlerin üretimi, satışı ve montajı alanında hizmet veren firma geniş bir hazır ürün yelpazesine sahip. Firmada arşiv sistemlerinden broşürlüklere, cam raflardan depolama sistemlerine kadar değişik tasarımlara sahip ürünleri bulabilirsiniz. Firma aynı zamanda özel tasarımlarda gerçekleştirmekte. İstanbul merkezli Rafkur’la 0212 221 76 27′den iletişime geçebilirsiniz.Bir Yorum / Yorum Ekle

  1. uğur şahin says:

    Raf yaptırmak istiyorum.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki yazı:

Sonraki yazı: