Gözlük Standları

Kategori:Stand Sistemleri
Yorumlar
Yorum Ekle

Optik mağazaları, içeri giren potansiyel müşterinin olabildiğince fazla gözlük modelini deneyerek kendine yakışan gözlüğü bulması üzerine kurulu bir dekorasyona sahiptir. Bu noktada mağazanın dekorasyonun öne çıkan iki adet unsur var; birincisi farklı markaların gözlük modellerinin kolayca denenebildiği gözlük standları, ikincisi ise ayna. Gözlük standları hem müşterinin beğendiği modeli kolayca alabilmesine ve geri koyabilmesine imkan vermeli hem de şıklığı ile mağaza dekorasyonuna katkıda bulunmalı.

Piyasada çok farklı özelliklerde gözlük standları bulabilirsiniz. Mağazanızın büyüklüğüne, satışını yaptığınız gözlük modellerinin sayısına, genel mağaza tasarımına göre uygun modeller hazır olarak bulunabilmekte. Dilerseniz markanıza uygun gözlük standı tasarımı yaptırabilirsiniz. Standlar ahşap ve metal gibi farklı hammaddeler kullanılarak hazırlanabildiği için öncelikle nasıl bir stand aradığınıza karar vermeniz vakit kazandırabilir.

Farklı kapasitelerde gözlük standlarını kullanarak mağaza içinde değişik sergileme ve deneme noktaları oluşturmanız mümkün. Örneğin öne çıkan ve moda olan modelleri daha küçük bir gözlük standında müşterinin mağazaya girdiğinde ilk göreceği şekilde yerleştirebilir, daha hesaplı markaların modellerini örneğin 100 gözlük kapasiteli bir stand üzerinde daha arkalarda sergileyebilirsiniz. Seçenekler neredeyse sınırsız olduğu için standların nasıl kullanılacağı mağazanızın konumuna ve büyüklüğüne göre değişecektir.

Yere sabitlenen, modüler, tezgah üstü, duvara sabitlenen farklı gözlük standlarını piyasada bulabilirsiniz. Biz bu sayfada seçenekleriniz hakkında genel bir fikir vermesi açısından farklı hammaddelerle üretilmiş, farklı gözlük kapasitelerinde ve değişik kullanım özellikleri bulunan bazı gözlük stand modellerine yer vermeye çalıştık.

Gözlük Standı Modelleri

40 gözlük kapasiteli ayaklı gözlük standı

120 gözlük kapasiteli dönebilen gözlük standı

88 gözlük sergileyebileceğiniz ayaklı gözlük standı

12 gözlük sergilenen tezgah üstü ahşap gözlük standı

Metal tezgahüstü gözlük standı

Tezgah üstü dönen ahşap gözlük standı

Katlanabilen tezgah üstü stand

Akrilik gözlük standları

Alüminyum gözlük standları

Metal, yerden ayaklı stand modeli

Metal, 24 gözlük kapasiteli, tezgah üstü aynalı gözlük standı

Çelik, tezgah üstü stand modeli6 Yorum / Yorum Ekle

 1. Yesim Fidanboylu says:

  Ben bireysel olarak, kendi adıma, 1 adet metal , tezgah üstü aynalı gözlük standından (24 gözlük kapasitesi) almak istiyorum.

  Yardimci olabilir misiniz ? Nereyle bağlantıya geçmem gerekiyor ?

 2. ÖMER FARUK ÖZBAY says:

  Optik standları hakkında bilgi alacaktım, numaranıza ulaşamadım.

 3. admin says:

  Sitemiz raf modelleri ve mağaza dekorasyonu ile ilgili öneriler, örnekler sunmaktadır. Ancak bizim herhangi bir mağazamız ya da satışımız olmadığından bu modeller için raf ve stant satışı yapan firmalara başvurulması gerekmektedir. İlginize teşekkürler.

 4. Ercüment says:

  Merhaba,
  Bu ürünleri alacağım firmaları bana gönderebilir misiniz?

 5. admin says:

  Ercüment Bey,
  Sitemizde bu gözlük standlarının satışı yapılmamaktadır ve bu modeller yabancı kaynaklardan derlenmiştir. Ancak benzer modelleri internette gözlük standı araması yaparak ulaşabileceğiniz firmalarda bulabilirsiniz.

 6. özer torun says:

  Gözlük standları için fiyat alabilir miyim ve kapıda ödeme seçeneğiniz var mıdır bilgi istiyorum.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>