Danışma Bankoları

Kategori:Mağaza Dekorasyon
Yorumlar
Yorum Ekle

Adı ister danışma bankosu olsun ister karşılama bankosu, dekorasyonu iyi yapılmış bir mağaza, ofis ya da herhangi bir işletmede müşterilerinizin ilk göreceği alan olduğu için önem taşımaktadır. Eğer işletmenizin dekorasyonu tek bir iç mimarın elinden çıktıysa danışma bankosu da bu dekorasyona uygun, özel olarak tasarlanmış olabilir. Ancak diğer yandan ayrı olarak satılan danışma bankoları için de pek çok farklı model, renk seçeneğiniz mevcut.

Danışma bankoları işletme içinde satılan ürün ve hizmetlerin tanıtılabileceği bir yer olarak da kullanılabilir. Örneğin bir turizm şirketinin girişindeyse düzenlenen turlar, indirimli tatil kampanyaları gibi o anki ürünler masa üstü broşürlüklerde müşterinin görebileceği şekilde sergilenebilir. Ya da bir konfeksiyon mağazasında o güne özel bir indirim burada yine masa üstü afişlerde mağaza giren müşterilere anons edilebilir. Sonuçta müşteri işletmeye girer girmez dikkatini promosyonlu ürünlere ve hizmetlere çekmek size avantaj sağlayabilir.

Danışma bankoları sadece mağaza, ofis girişleri için değil aynı zamanda fuar standlarında da sık kullanılmaktadır. Stand girişinde personelin ürün tanıtımı yaptığı, firmanızın broşür ve kartını dağıttığı alan olarak kullanılabilir.

Danışma bankosu fiyatları ise kullanılan malzemeye, tasarıma, bankonun büyüklüğüne göre farklılıklar göstermektedir. 1000 TL’ye de banko bulabilirsiniz 10.000 TL’ye de. Banko firmalarını gezmeye başlamadan önce bankonun yerleştirileceği alanın tam ölçüsünü almak, nasıl bir banko istediğiniz konusunda bir fikir sahibi olmak, bankonun hangi amaçla kullanılacağını belirlemek size alışveriş sırasında hem vakit kazandıracaktır hem de belirlediğiniz bütçe sınırları dahilinde bir model bulmanızı kolaylaştıracaktır.

Bu yazıda ahşap danışma bankoları, metal bankolar, ofis girişi için danışma bankoları, mağaza içi karşılama bankoları gibi farklı sektörlerde kullanılan, çeşitli modellerde bankoların fotoğraflarını bir araya getirdik. Ayrıca yazının devamında hazır danışma bankosu satışı ya da banko tasarım ve imalatı alanında hizmet veren bazı firmaların iletişim bilgilerini bulabilirsiniz.

Danışma Bankosu Modelleri

Danışma Bankosu Bulabileceğiniz Firmalar

Makpa Mobilya: Metal, ahşap panelli, camlı olarak farklı danışma bankoları bulabileceğiniz firmanın ana faaliyet alanı ev, ofis mobilyası imalatı ve satışı. Deri oturma grupları ve bekleme koltukları gibi farklı ürünlerin imalatını yapan firma İstanbul Ümraniye merkezli ve telefon numarası 0216 527 60 14.

Damla Ofis: Ofis mobilyaları üretimi yapan firma geniş makam masası ve diğer makam takımlarını içeren bir ürün yelpazesine sahip. Karşılama bankosu da bulabileceğiniz firmanın ürünleri arasında ahşap ofis mobilyaları, kanepeler, bekleme koltukları yer alıyor. Merkezi İstanbul’da bulunan Damla Ofis’e 212 565 78 09 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Beta Raf: Mağaza raf sistemleri ve diğer aksesuarların üretimini gerçekleştiren beta raf ürün teşhir ve karşılama bankolarının da imalatını yapıyor. Firmanın diğer imalatları arasında alüminyum teşhir standları, sunta teşhir üniteleri ve depolama rafları bulunuyor. Bağcılar merkezli Beta Raf’ın telefon numarası 0212 651 33 27.

Uğur Eğitim: Sektörde okul mobilyaları merkezli imalatları ile faaliyet gösteren Uğur Eğitim okullar, AVM’ler, laboratuvarlar ve diğer pek çok alanda kullanım için danışma bankosu üretimi de gerçekleştiriyor. Çeşitli model ve ölçülerde bankolar bulabileceğiniz firmanın fabrikası Bursa Osmangazi’de, telefonu ise 0224 256 22 00.

Karla Mobilya: Ofisler ve diğer işletmeler için masa, sandalye, banko tasarımı ve imalatı yapan Karla Mobilya’nın ürün kataloğunda sine ve konferans salonu koltukları ile bahçe mobilyaları da bulunuyor. İstanbul Çağlayan’da hizmet veren firmanın telefon numarası 212 233 43 51.Bir Yorum / Yorum Ekle

  1. Metin DOĞAN says:

    Firmamızın başakşehirdeki yeni binasına 5,90 uzunluğunda ortası 50 cm boş karşılama bankosu yaptırılacaktır model ve fiyat teklifi vermenizi rica ediyoruz.

Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Önceki yazı:

Sonraki yazı: