Ayakkabı Standı Bulabileceğiniz Firmalar

Kategori:Ayakkabı Raf Sistemleri
Yorumlar
Yorum Ekle

Ayakkabı standı mağaza içinde ayakkabıları sergilemek için fazla yer olmadığında ya da öne çıkarmak istediğiniz ayakkabı modellerini sergilemek için oldukça kullanışlı bir ürün. Ayakkabı standları ayrıca vitrin dekorasyon aksesuarı olarak kullanılabilir. Standları genel olarak ahşap, cam, metal ve pleksiden üretilmekte. Piyasada farklı modellerde ve renklerde ayakkabı standları bulabilirsiniz.

Aşağıda listelediğimiz ayakkabı standı bulabileceğiniz firmaların tanıtım ve ürün bilgileri web sitelerinden derlendi. Bu firmalarda ayakkabı standları dışında raf sistemleri ve çeşitli mağaza aksesuarları bulabilirsiniz.

Destina Pleksi
Pleksi standlar, broşürlükler, ayakkabı standları ve daha pek çok ürünün yer aldığı geniş ürün kataloğu ile display ve reklam ürünleri alanında faaliyet gösteren firmamız kargo ile Türkiye’nin her yerine stand ve broşürlük teslimatı gerçekleştirmektedir. Ayakkabı stand çeşitlerimiz vitrin ve mağaza içi kullanımına uygun olup çeşitli renkleri mevcuttur. Sipariş vereceğiniz standlar 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilir.
Adres: Çağlayan Vatan Caddesi Meral Sokak N:31/A Kağıthane / İSTANBUL
Telefon: 0212 240 61 13

Apaydın Tanıtım
Mağaza ve vitrin dekorasyonu alanında özellikle gözlük standları tasarımı ve imalatı ile hizmet veren Apaydın Tanıtım ve Organizasyon tanıtım ve teşhir standları satışı da yapmaktadır. Vitrin dekorasyon için satışını yaptığımız ayakkabı standları çanta ve ayakkabı teşhiri standları ve 3′lü set ayakkabı standlarından oluşmaktadır. Pleksiden üretilen standlarımız mağaza içi teşhiri içinde uygundur. Kaliteli ürünler modellerimiz dışında sizin ihtiyacınız olan özel stand taleplerinize hızlı ve uygun çözümler sunmaktayız.
Adres: Camii Kebir Mahallesi Çaydanlık Sokak No:10 34440 Kasımpaşa / İSTANBUL
Telefon: 0212 235 04 69

Sena Raf
Konfeksiyon mağazaları dekorasyon uygulamalar alanında uzman olan Sena Raf ahşap raf sistemleri, çelik raflar, depolama sistemleri imalatı yapmaktadır. Ürünlerimiz arasında konik sistemler, rondo boru uygulamaları, çocuk mankenleri, boy mankenleri yer almaktadır. Mağaza içi raf sistemleri modelleri de imal eden Sena Raf farklı ürünler için özel dizayn edilmiş farklı teşhir ürünleri ile hizmetinizdedir.
Adres: Köşklü Çeşme Mah. Yeni Bağdat Caddesi No: 441 Gebze / KOCAELİ
Telefon: 0262 643 04 07

Tekno Grup
Yönlendirme sistemleri ve mağaza stand uygulamaları sektöründe 1977 yılından günümüze hizmet veren Tekno Grup ihtiyaçlara yönelin en uygun ve kullanışlı çözümleri sunmaktadır. Tasarım ve imalatını yaptığımız ayakkabı standları dışında mağazalar, oteller, alışveriş merkezleri ve fuarlar için geniş ürün kataloğumuz bulunmaktadır. Tasarım ve uygulama hizmeti verdiğimiz şirketleri web sitemizden görebilirsiniz.
Adres: İkitelli OSB Sefaköy Sanayi Sitesi 9. Blok No: 8 10 12 İkitelli / İSTANBUL
Telefon: 0212 671 50 00

Beka Stand
Ülkemizin önde gelen pek çok zincir mağazası için stand sistemleri imalatı ve uygulaması hizmetleri veren Beka Stand geniş bayi ağıyla ülke genelinde faaliyet göstermektedir. Ayakkabı standları, market arabaları, sepetler, banko ve kabinler alanında geniş seçenekler sunan Beka Stand ayrıca manken, delikli raf sistemleri, kanallı panolar üretmektedir. Tüm ürünlerimizi detaylı olarak web sitemizde inceleyebilirsiniz.
Adres: Akdeniz Cad. G57 Sk. No: 10 Ferhatpaşa Samandıra / İSTANBUL
Telefon: 0216 471 81 81

Asistanbul Dijital Reklam
Dijital baskı alanında en son teknoloji baskı makineleri ile hizmet veren Asistanbul Dijital reklam her çeşit standın üzerine istediğiniz dijital baskıyı yaparak standlarınızın daha renkli ve dikkat çekici olmasını sağlamaktadır. Metal standlar, pleksi ve ahşap standlar dijital baskı sayesinde renkleniyor. Dekoratif standlarımız arasında pleksi ayakkabı standları, ledli standlar, kalem, broşür ve daha pek çok model bulunmaktadır.
Adres: Kazım Karabekir Mah. Erzurum Cad. No:96/A Ümraniye / İSTANBUL
Telefon: 0216 634 77 01Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>