Ankara Raf Sistemleri Firmaları

Kategori:Mağaza Raf Sistemleri
Yorumlar
Yorum Ekle

Diğer büyük illerde ve mağazaların yuğun olarak bulunduğu bölgelerde olduğu gibi raf sistemleri alanında faaliyet gösteren pek çok firma bulmanız mümkün. Bazı firmalar faaliyet gösterdikleri alanda yan ürün olarak raf üretirken (örneğin demir doğrama firmasının raf sistemleri imal etmesi gibi) bazı firmalar ise sadece mağaza dekorasyon için raf üretmekte. Bu firmalarda konfeksiyon, ayakkabı, market gibi iş kollarında kullanılmak üzere hazır raflar bulabileceğiniz gibi size özel tasarımlar da yaptırabilirsiniz.

 

Temesist Depo ve Raf Sistemleri
ISO Kalite Sistemi belgesine sahip farikamızla 25 yıla yakındır raf sistemleri sektöründe faaliyet gösteren firmamız merkezi İstanbul olarak İzmir, Ankara ve Bursa’da depolama sistemlerinin en kaliteli ve en uygun fiyata kurulması alanında profesyonel çözümler sunar.
Kazım Karabekir Caddesi Örnek İş Hanı 27/51 İskitler / ANKARA
(0312) 444 0 559

 

Dolunay Raf
Ahşap banko, mağaza aksesuarları, depo rafları, çelik raflar, bankolardan oluşan geniş ürün yelpazemiz ile 2006 yılından bu yana İvedik organize sanayi bölgesinde faaliyet göstermekteyiz. En son teknolojiyi kullanarak oluşturduğumuz fabrikamız ile en verimli bir şekilde ürettiğimiz sistemleri en uygun fiyatlarla sizlere sunmaktayız.
Modern Keresteciler San. Sit. 16. Sok. No:9 Saray Kazan / ANKARA
(0312) 815 24 44

 

Image
Fuar ve mağaza sistemleri, ofis mobilyaları ve aksesuarları ile metal raf sistemleri satışı yapan firmamız portatif ve modüler sistemler alanında ithal ürünler ile çalışmaktadır. İtalya Zero sistemlerinin Türkiye temsilciliğini yapmaktayız.
Merkez / ANKARA
(0312) 466 53 43

 

Nuh Yaşar Metal ve Ahşap Raf
Mağaza ve market ekipmanları sektöründe teknolojinin kullanıldığı estetik, özel tasarımlı, kaliteli ürünler ile hizmet veren Nuh Yaşar Metal ve Ahşap Raf Kayseri’de kurulu 10.000 m2’lik üretim tesisiyle seri üretim yapmakta ve iç pazara olduğu kadar ihracata yönelik çalışmaktadır.
Karabekir Cad. Çetinkaya İş Hanı 94 / 42 İskitler Altındağ / ANKARA
(0312) 384 80 21

 

Egemen Raf
Ankara merkezli firmamız 1989′dan bu yana tüm Türkiye genelinde raf sistemleri alanında her sektör ve kuruluş için zengin ürün çeşitleri ile hizmetler vermektedir.
Kazım Karabekir Cd. Murat Çarşısı N:41 /34 35 İskitler / ANKARA
(0312) 384 70 38

 

Itır Metal
1979 yılından bugüne portatif çelik raf, hareketli raf sistemleri, ağır yük raf sistemleri, personel soyunma dolapları, dosya dolapları, taşıma arabaları, yurt ve yatakhane ranzaları, bilgisayar masası ve muhtelif madeni eşya imalatı yapmaktayız.
Akçakale Sokak No:7 Siteler / ANKARA
(0312) 348 60 25

 

Afe Dekor Sergi
Firmamız raf sektöründe kullanılan alüminyum camlı banko, kule, vitrin ve sergileme üniteleri ile tüm sektörlere hitap etmekte ve hem yurtiçinde hem yurtdışında hizmet vermektedir. Projelendirme aşamasından üretim ve teslim aşamasına kadar mağaza, market ve stand ürünleri adına sektörde önemli bir yer edinmiştir.
Hurma Sokak No:37/1-2-3-4 Siteler Altındağ / ANKARA
(0312) 348 87 87Yorum Bırakın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>